RÝCHLA WORDPRESS POMOC

VYSKYTLA SA VÁM CHYBA
NA WORDPRESSE?

Rýchla wordpress pomoc a Woo.sk tím je tu, aby zachránil situáciu. Bez ohľadu na to, či je web/eshop napadnutý hackermi, alebo sa na ňom vyskytla chyba, pomôžeme s našou službou SPRÁVA WORDPRESS.

ZAČÍNAME

Vypadla grafická téma šablóny? Zamerali sa hackeri na Váš web/eshop? Načítava sa web/eshop zrazu rýchlosťou slimáka? Prestal fungovať dôležitý WordPress modul?

Toto sú kritické problémy, ktoré vedú k strate výnosov a frustrácií zákazníkov.

Vďaka najlepším časom odozvy a riešenia s Vami náš tím spolupracuje na rýchlej diagnostike, odstraňovaní problémov a odstraňovaní problémov s webovými stránkami/eshopmi tak, aby ste mohli pokračovať vo svojom podnikaní.

ODSTRÁNIME MALVÉR, SPAM A ÚTOKY Z WORDPRESSU

Potrebujete pomôcť s čistením škodlivého softvéru na Vašich stránkach? Dokážeme identifikovať a odstrániť pharma hack spam, SQL injekcie, škodlivé presmerovania, cross-site scripting (XSS) kódovanie a ďalšie. Môžeme tiež zatvoriť akékoľvek zadné vrátka na Vašej stránke, aby sme zabránili budúcim útokom.

odstránime spam a útoky
rýchla wordpress pomoc

OBNOVTE PRÍSTUP NA SVOJ WEB

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa môžete ocitnúť bez prístupu na svoje stránky – otravní hackeri alebo biela obrazovka smrti WordPress. Môžeme vám pomôcť znovu získať kontrolu nad Vašou stránkou a zabezpečiť, aby ste nad ňou už nikdy nestratili kontrolu. Rýchla wordpress pomoc je tu pre Vás.

OBNOVTE WORDPRESS ZO ZÁLOHY

Bola Vaša webová stránka WordPress ohrozená hacknutím stránky alebo zničená katastrofálnou aktualizáciou softvéru WordPress? Vďaka našim službám zálohovania a obnovy je proces obnovy stránok rýchly a bezproblémový.

opravte fatálne chyby

OPRAVTE FATÁLNE CHYBY WORDPRESS

Závažné chyby sa zvyčajne vyskytujú, keď softvér WordPress (napríklad doplnok, téma alebo jadro WordPress) má problém „spolupracovať“ s iným softvérom z dôvodu nekompatibilných aktualizácií. Pomôžeme Vám to všetko vyriešiť.

PREVENTÍVNA ÚDRŽBA JE KĽÚČOVÁ

Viete, že budeme pri Vás, keď sa stane absolútne najhoršie, ale v ideálnom prípade by to nikdy nemalo dôjsť k tomuto bodu. Najlepším spôsobom, ako v prvom rade zabrániť núdzovým problémom s WordPress, je plán správy WordPress od woo.sk.

Tu je prehľad toho, čo je súčasťou služieb správy a podpory WordPress spoločnosti woo.sk

STE PRIPRAVENÝ NA SPOLUPRÁCU?

Rýchla wordpress pomoc od woo.sk je navrhnutá tak, aby posúvala firmu vpred a Vám umožnila sústrediť sa na svoje podnikanie.

0911 954 977 | info@woo.sk